Dostępność

DOSTĘPNOŚĆ

Eurofighter Typhoon rozpoznaje potrzeby osób niepełnosprawnych w zakresie korzystania ze strony internetowej Eurofighter Typhoon i odpowiednio zaprojektował swoje strony tak, aby były łatwo dostępne.

POLITYKA DOSTĘPNOŚCI

Stosowanie norm dostępności zagwarantuje, że strony internetowe będą służyć jak najszerszemu gronu odbiorców. Przestrzeganie tych norm stanowi również dodatkową korzyść dla użytkowników korzystających z przeglądarek tekstowych, procesorów niskonakładowych, wolnych połączeń modemowych lub niemających możliwości korzystania z multimediów w swoim komputerze. Pozwoli to na korzystanie z czytników ekranowych i nawigacji bez wskaźników.

Chociaż zobowiązujemy się do udostępnienia naszej strony wszystkim użytkownikom, zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie strony mogą być w tym momencie zgodne z przepisami ze względu na niedoskonałości oprogramowania wykrywającego lub ograniczoną dostępność lub wysokie koszty alternatywnych form usług. Niemniej jednak Eurofighter Typhoon będzie nadal testować tę stronę internetową i pozostaje zaangażowany w utrzymanie i poprawę jej zgodności z przepisami, aby służyć jak najszerszemu gronu odbiorców.

Jeśli użytkownik nie jest w stanie uzyskać dostępu do części strony, prosimy o kontakt mailowy: [email protected]